V dnešní době jsou www stránky důležitou vizitkou každé společnosti, bez ohledu na její zaměření. Každá společnost potřebuje působit profesionálním dojmem a upoutat co nejvíce potenciálních zákazníků. Vždyť právě podle této firemní prezentace si potenciální zákazník často dělá o firmě první dojem, který znamená hodně, ne-li nejvíc.

Je tedy důležité jako dodavatele www řešení vybrat firmu, která má s internetem mnohaleté zkušenosti, zaměstnává špičkové odborníky v oblasti programování dynamických stránek, ale i grafiky a kreativce, kteří vám pomohou s elegantní a profesionální vizáží vaší prezentace. Společnost nLogy splňuje všechny tyto požadavky a přidává několik bonusových: finanční zvýhodnění dlouhodobé spolupráce (prezentace je stále živá, proměnlivá nejen obsahově, ale i funkčně) nebo propojení s intranetovým řešením (například v podobě e-Shopu, nebo publikačního systému, který má veřejnou, ale i striktně firemní část).

Kvalitně vytvořená internetová prezentace stát vskutku silným marketingovým nástrojem. Lze také detailně prezentovat vlastnosti a přednosti všech výrobků a služeb při relativně malých nákladech.

Společnost nLogy Vám zpracuje profesionálně vyhlížející a kreativní stránky, které Vám pomůžou oslovit Vaše stávající nebo potenciální zákazníky. Samozřejmou součástí internetových stránek jsou grafické návrhy, dynamické stránky, scripty, flashové animace a hry. Kreativní design, užití vtipu a nadsázky, originálních nápadů, to vše spolu utváří úspěch Vaší prezentace u potenciálních klientů.

nLogy v rámci tvorby internetových stránek také nabízí možnost registrace domény a webhosting. nLogy Vám pomůže zaregistrovat doménu a na ní vytvořit kvalitní prezentaci. Dále Vám může nabídnout webhosting a vy jistě uvítáte možnost umístit ji na jeden z našich výkonných serverů.

Návrh prezentace tedy znamená:
  • vstupní analýza na osobní schůzce: posouzení časové, technologické, finanční náročnosti a jejich porovnání s očekávanými přínosy, pravděpodobnost splnění cílů prezentace rozvržení zdrojů, času a financí
  • předložení návrhů - prezentace projektu klientovi
  • programování, zpracování podkladů, popř. vytvoření obrazové dokumentace
  • odladění a testování
  • finální prezentace projektu
  • zavěšení prezentace na určenou doménu

intranet

Intranetové řešení nLogy využijete, pokud se vaše firma dynamicky vyvíjí a zaznamenáváte, že komunikace mezi zaměstnanci, jejich řízení a řízení projektů je stále obtížnější. Dále také jistě uvítáte možnost napojení na Váš učetní systém, díky kterému pro Vás nebude problém zobrazovat si různé manažerské nadstavby účetnictví, statistiky či exportovat a importovat data.

 Pokračování

webhosting

Vaše internetové prezentace umístíme na špičkový hardware s OS Linux

 Pokračování

mailhosting

U Služby Mailhosting se postaráme o provoz vašich emailových schránek, které zároveň budou zabezpečeny proti různým druhům útoků námi používanou antivirovou a antispamovou ochranou.

 Pokračování

video streaming

K realizaci real-time streamingu stačí pouze standardní webkamera, připojení k internetu a nLogy Streaming Server

 Pokračování

technologie

Naše technologické zázemí

 Pokračování
copyright nlogy s.r.o. © 2002-2010 all rights reserved