Pokud jsme pro Vás již dokončili Vaši webovou prezentaci, jistě uvítáte možnost umístit ji na jeden z našich výkonných serverů.


Software

Protože nám záleží na bezpečnosti Vašich dat, spolehlivosti systému a jeho stabilitě, jako operační systém důrazně doporučujeme Linux (viz naše technologie). S tímto operačním systémem máme mnoholeté zkušenosti a víme, že pokud je systém profesionálně spravován, je hrozba hackerských útoků velice omezena a Vaše data i běh prezentace jsou v bezpečí.

Hardware

Použitím Linuxu se vyhnete softwarovým kolapsům systému a hlavním důvodem výpadků se stává selhání hardwaru. Tento problém Vám ovšem také pomůžeme vyřešit - nabízíme totiž ověřenou platformu Intel rackmount, které bezpochyby patří k nejprofesionálnějším systémům.

Pokud potřebujete absolutní záruku nepřetržitého chodu serveru, sestavíme Vám high availibility cluster ze dvou až čtyř prvků. Touto technologií se podaří eliminovat riziko téměř na nulu - jak pravděpodobné je, že selžou dva servery najednou? Toto řešení je tak spolehlivé, že při jeho selhání Vám nabídneme slevu 100% pro následující rok na celý webhosting.
Pokud Vám nestačí jen maximální dostupnost a garance běhu aplikace, ale potřebujete také neobvyklý výkon pro Vaši aplikaci, sestavíme Vám na míru high performance/scalability cluster.

www prezentace

WWW prezentace se stala jedním ze výchozích prvků image každé firmě. Minimem jsou alespoň základní "kontaktní" stránky, které o firmě řeknou vyčerpávající a podstatné informace.

 Pokračování

intranet

Intranetové řešení nLogy využijete, pokud se vaše firma dynamicky vyvíjí a zaznamenáváte, že komunikace mezi zaměstnanci, jejich řízení a řízení projektů je stále obtížnější. Dále také jistě uvítáte možnost napojení na Váš učetní systém, díky kterému pro Vás nebude problém zobrazovat si různé manažerské nadstavby účetnictví, statistiky či exportovat a importovat data.

 Pokračování

mailhosting

U Služby Mailhosting se postaráme o provoz vašich emailových schránek, které zároveň budou zabezpečeny proti různým druhům útoků námi používanou antivirovou a antispamovou ochranou.

 Pokračování

video streaming

K realizaci real-time streamingu stačí pouze standardní webkamera, připojení k internetu a nLogy Streaming Server

 Pokračování

technologie

Naše technologické zázemí

 Pokračování
copyright nlogy s.r.o. © 2002-2010 all rights reserved