Operační systém

Intranetová, ale hlavně internetová řešení kladou vždy vysoké nároky především na dostupnost a spolehlivost. Spolu s výkonem a cenou tyto požadavky podle nás splňují nejlépe operační systémy UNIX, BSD a VMS. Z těchto systémů vybíráme podle individuálních potřeb zákazníka a podle účelu, ke kterému má systém sloužit. Nejčastěji zvolenou variantou bývá OS Linux, distribuce Debian.

Klientská část našich řešení je díky technologii Java a použití internetového prohlížeče multiplatformní, takže je vhodná pro běžný model linuxový server + pracovní stanice na OS Microsoft.

Java 2

Podnikové intranetové aplikace samozřejmě vyžadují maximální stabilitu i pod velkou zátěží. Jako řešení tohoto problému se nabízí technologie J2EE (Java 2 Enterprise Edition), která Vám zaručí hladký chod systému, nezávislost na platformě a ve spojení s vhodným hardwarem i vysoký výkon.

PHP 4 / PHP 5

Zákazníkům, kteří potřebují menší nebo středně rozsáhlou aplikaci (internetovou i intranetovou), nabízíme své dlouholeté zkušenosti v tvorbě ve skriptovacím jazyce PHP4 - Zend. Řešení v PHP je časově méně náročné, levnější, takže je vhodné pro společnosti, které potřebují mít k dispozici řešení v co nejkratší době, aniž by se uchylovaly ke kompromisům týkajících se funkcionality.

Databáze

Každá podniková aplikace musí mít oporu ve spolehlivém ukládaní dat - databázi. V rámci analýzy Vašeho řešení se zvolí i ta nejvhodnější databáze. Jestliže jsou Vaše priority rychlost a cena a pokud se obsah databáze pohybuje v řádu do několika milionu záznamů, nejvhodnějsí volbou je MySQL. Jde o velmi rozšířený software s vysokým výkonem a nulovou pořizovací cenou.

Pokud MySQL z hlediska robustnosti nebude zcela postačovat nárokům Vašeho systému, doporučujeme využít PostgreSQL nebo komerční Sybase. Oba tyto nástroje si poradí i s velmi obsažnou databází při zachování stability a výkonu.

www prezentace

WWW prezentace se stala jedním ze výchozích prvků image každé firmě. Minimem jsou alespoň základní "kontaktní" stránky, které o firmě řeknou vyčerpávající a podstatné informace.

 Pokračování

intranet

Intranetové řešení nLogy využijete, pokud se vaše firma dynamicky vyvíjí a zaznamenáváte, že komunikace mezi zaměstnanci, jejich řízení a řízení projektů je stále obtížnější. Dále také jistě uvítáte možnost napojení na Váš učetní systém, díky kterému pro Vás nebude problém zobrazovat si různé manažerské nadstavby účetnictví, statistiky či exportovat a importovat data.

 Pokračování

webhosting

Vaše internetové prezentace umístíme na špičkový hardware s OS Linux

 Pokračování

mailhosting

U Služby Mailhosting se postaráme o provoz vašich emailových schránek, které zároveň budou zabezpečeny proti různým druhům útoků námi používanou antivirovou a antispamovou ochranou.

 Pokračování

video streaming

K realizaci real-time streamingu stačí pouze standardní webkamera, připojení k internetu a nLogy Streaming Server

 Pokračování
copyright nlogy s.r.o. © 2002-2010 all rights reserved